SRT2200RMXLI-NC - APC Smart-UPS SRT 2200VA RM 230V Network Card - APC - APC Smart-UPS SRT 2200VA RM 230V Network Card - APC - 0
SRT2200RMXLI-NC - APC Smart-UPS SRT 2200VA RM 230V Network Card - APC - APC Smart-UPS SRT 2200VA RM 230V Network Card - APC - 1
SRT2200RMXLI-NC – APC
On order
EAN: 731304327561
APC Smart-UPS SRT 2200VA RM 230V Network Card - APC
matériel fourni CD avec logiciel
Cordon d'alimentation amovible spécifique au pays
CD de documentation
Guide d'installation
Carte de gestion réseau
Carte de garantie
longueur du câble 2,44 m
type de connexion d'entrée BS1363A britannique
IEC 60320 C20
Schuko CEE 7 / EU1-16P
tension d'entrée principale 230V
nominal power in w 1980W
tension de sortie principale 230V
autre tension d'entrée 220V
240V
autre tension de sortie 220V
240V
nombre d'unités de rack 2U
type de connexion de sortie 8 CEI 60320 C13
2 Cavaliers CEI
2 CEI 60320 C19
number of cables 1
rated power in va 2200 VA
Response within 2 hours
  • Authentic APC product, certificates and compliance documents available.
  • Volume-based pricing – request a quote for larger quantities (MOQ may apply).
  • Fast delivery across the Baltics and Finland; cooperation with trusted couriers.
  • Technical support and selection assistance based on your requirements.
Pricing: Request a project quote. The price depends on quantity, delivery, and payment terms.
FAQ for SRT2200RMXLI-NC - APC
Recently viewed
SRT2200RMXLI-NC - APC
APC Smart-UPS SRT 2200VA RM 230V Network Card