SRT1000RMXLI - APC Smart-UPS SRT 1000VA RM 230V - APC - APC Smart-UPS SRT 1000VA RM 230V - APC - 0
SRT1000RMXLI - APC Smart-UPS SRT 1000VA RM 230V - APC - APC Smart-UPS SRT 1000VA RM 230V - APC - 1
SRT1000RMXLI - APC Smart-UPS SRT 1000VA RM 230V - APC - APC Smart-UPS SRT 1000VA RM 230V - APC - 2
SRT1000RMXLI - APC Smart-UPS SRT 1000VA RM 230V - APC - APC Smart-UPS SRT 1000VA RM 230V - APC - 3
SRT1000RMXLI - APC Smart-UPS SRT 1000VA RM 230V - APC - APC Smart-UPS SRT 1000VA RM 230V - APC - 4
SRT1000RMXLI – APC
On order
EAN: 731304340256
APC Smart-UPS SRT 1000VA RM 230V - APC
SPECIFICATIONS
Main
matériel fourni CD avec logiciel
Câble de communication
CD de documentation
Guide d'installation
Matériel de montage en rack
Supports de montage en rack
Rails de support de montage en rack
Câble USB
Carte de garantie
longueur du câble 1,83 m
type de connexion d'entrée BS1363A britannique
CEI 60320 C14
Schuko CEE 7 / EU1-16P
tension d'entrée principale 230V
nominal power in w 1000W
tension de sortie principale 230V
autre tension de sortie 220V
240V
nombre d'unités de rack 2U
type de connexion de sortie 6 CEI 60320 C13
battery type Batterie au plomb
Complementary
number of cables 1
rated power in va 1000 VA
Response within 2 hours
  • Original APC product, documentation available on request.
  • Project pricing – request a quote for larger quantities (MOQ may apply).
  • Efficient logistics across the Baltics and Finland; cooperation with logistics partners.
  • Technical support and selection assistance based on your requirements.
Pricing: Request a special offer. The price depends on quantity, delivery, and payment terms.
FAQ for SRT1000RMXLI - APC
Recently viewed
SRT1000RMXLI - APC
APC Smart-UPS SRT 1000VA RM 230V