SRT1500RMXLI - APC Smart-UPS SRT 1500VA RM 230V - APC - APC Smart-UPS SRT 1500VA RM 230V - APC - 0
SRT1500RMXLI - APC Smart-UPS SRT 1500VA RM 230V - APC - APC Smart-UPS SRT 1500VA RM 230V - APC - 1
SRT1500RMXLI - APC Smart-UPS SRT 1500VA RM 230V - APC - APC Smart-UPS SRT 1500VA RM 230V - APC - 2
SRT1500RMXLI - APC Smart-UPS SRT 1500VA RM 230V - APC - APC Smart-UPS SRT 1500VA RM 230V - APC - 3
SRT1500RMXLI - APC Smart-UPS SRT 1500VA RM 230V - APC - APC Smart-UPS SRT 1500VA RM 230V - APC - 4
SRT1500RMXLI – APC
On order
EAN: 731304340287
APC Smart-UPS SRT 1500VA RM 230V - APC
matériel fourni CD avec logiciel
Câble de communication
Carte de garantie
longueur du câble 1,83 m
type de connexion d'entrée CEI 60320 C14
tension d'entrée principale 230V
nominal power in w 1500W
tension de sortie principale 230V
autre tension d'entrée 220V
240V
autre tension de sortie 220V
240V
nombre d'unités de rack 2U
type de connexion de sortie 6 CEI 60320 C13
number of cables 1
rated power in va 1500 VA
Response within 2 hours
  • Original APC product, documentation available on request.
  • Project pricing – request a quote for larger quantities (MOQ may apply).
  • Fast delivery across the Baltics and Finland; cooperation with trusted couriers.
  • Technical support and selection assistance based on your requirements.
Pricing: Request a project quote. The price depends on quantity, delivery, and payment terms.
FAQ for SRT1500RMXLI - APC
Recently viewed
SRT1500RMXLI - APC
APC Smart-UPS SRT 1500VA RM 230V