SMT2200RMI2UNC - APC Smart UPS 2200VA LCD RM 2U 230V with Network Card - APC - APC Smart UPS 2200VA LCD RM 2U 230V with Network Card - APC - 0
SMT2200RMI2UNC - APC Smart UPS 2200VA LCD RM 2U 230V with Network Card - APC - APC Smart UPS 2200VA LCD RM 2U 230V with Network Card - APC - 1
SMT2200RMI2UNC – APC
On order
EAN: 731304327691
APC Smart UPS 2200VA LCD RM 2U 230V with Network Card - APC
SPECIFICATIONS
Main
matériel fourni CD avec logiciel
CD de documentation
Guide d'installation
Matériel de montage en rack
Rails de support de montage en rack
Câble RS-232 de signalisation Smart UPS
Sonde de température
Câble USB
longueur du câble 2.00 m
type de connexion d'entrée BS1363A britannique
IEC 320 C20
Schuko CEE 7 / EU1-16P
tension d'entrée principale 230V
nominal power in w 1980W
tension de sortie principale 230V
autre tension d'entrée 220V
240V
autre tension de sortie 220V
240V
nombre d'unités de rack 2U
type de connexion de sortie 8 CEI 320 C13
3 Cavaliers CEI
1 CEI 320 C19
battery type Batterie au plomb
Complementary
number of cables 1
rated power in va 2200 VA
Response within 2 hours
  • Authentic APC product, documentation available on request.
  • Volume-based pricing – request a quote for larger quantities (MOQ may apply).
  • Fast delivery across the Baltics and Finland; cooperation with logistics partners.
  • Technical support and selection assistance based on your requirements.
Pricing: Request a special offer. The price depends on quantity, delivery, and payment terms.
FAQ for SMT2200RMI2UNC - APC
Recently viewed
SMT2200RMI2UNC - APC
APC Smart UPS 2200VA LCD RM 2U 230V with Network Card